Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenia z zakresu zarządzania łańcuchem dostaw i produkcją oferowane przez SGS — szeroka oferta kursów wspomagających spełnieniu norm produkcyjnych oraz przepisów bezpieczeństwa dotyczących łańcucha dostaw.

Wszystkie aspekty procesów produkcyjnych i łańcucha dostaw w Twojej firmie podlegają ścisłym normom, aby zapewnione było bezpieczęństwo, odpowiedni poziom jakości, niezawodność, zrównoważony rozwój i spójność. Nasza kompleksowa oferta kursów obejmuje wszystkie aspekty dobrych praktyk produkcyjnych, zarządzania bezpieczeństwem łańcucha dostaw oraz systemów reagowania kryzysowego jak również systemów zarządzania, takich jak ISO 28000 i ISO 22716.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić swoje potrzeby w zakresie szkoleń w dziedzinie zarządzania łańcuchem dostaw i produkcją.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.