Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi w zakresie weryfikacji i kontroli dla sprzedawców detalicznych w branży motoryzacyjnej oferowane przez firmę SGS ułatwiają sprzedaż usług i podzespołów samochodowych.

Troska o jakość i koszty dotyczy zarówno sprzedawców, jak i klientów. Oprócz tego, Twoi klienci oczekują jeszcze wysokiego poziomu usług. Możemy pomóc w zapewnieniu najlepszych wrażeń z pobytu w sklepie dla Twoich klientów, które przekroczą ich oczekiwania dzięki naszej szerokiej gamie usług od tajemniczego klienta w Twojej stacji dealerskiej po kontrolę importowanych części zamiennych.

Oprócz zapewnienia zgodności Twojego przedsiębiorstwa z normami lokalnymi, krajowymi i międzynarodowymi, możemy także pomóc w tworzeniu procesów i zapewnieniu ich przestrzegania.

Jako firma wiodąca w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody badania oraz międzynarodowy zasięg naszych usług.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie sprzedaży detalicznej w branży motoryzacyjnej.