Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przeprowadzane przez firmę SGS audyty ochrony marki pomagają budować, chronić i dbać o dobre imię marki.

Audyt polega na sprawdzeniu, czy w procesie sprzedaży dealer działa zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi. Nasze audyty pomagają podejmować odpowiednie kroki i chronić jedną z najcenniejszych wartości — markę.

Sieć dealerów to wizytówka każdej marki. Muszą to być profesjonaliści identyfikujący się z etosem marki, co pozwoli im rozwijać zarówno markę, jak i własne przedsiębiorstwa. Aby zapewnić, że tak właśnie jest, skorzystaj z bogatego zestawu naszych narzędzi audytowych, takich jak:

  • Audyty standardowe: Uzyskaj dostęp do czynników, które bezpośrednio i pośrednio wpływają na klientów, a tym samym na obraz marki, w tym między innymi oceny faktów, danych, układów i kluczowych wskaźników wydajności (KPI).
  • Audyty metodą Mystery Shopping: Obiektywny przegląd zachowań w sieci dealerskiej, które mają wpływ na wrażenia klientów, zapewniający zaangażowanie dealerów w szacunek dla marki i troskę o jej rozwój w swoich codziennych działaniach.

Zalety przeprowadzanych przez SGS audytów ochrony marki

Nasze audyty ochrony marki to niezależne i bezstronne usługi audytowe świadczone przez największego na świecie dostawcę, co daje pewność, że uzyskane wyniki audytów będą w pełni wiarygodne.

Najważniejsze korzyści:

  • Masz dostęp do naszej wyjątkowej, międzynarodowej sieci.
  • Obsługujemy Cię na jednolitym, światowym poziomie, dając Ci możliwość sprawdzenia się i porównania z konkurencją.
  • Nasze szyte na miarę rozwiązania uwzględniają specyfikę Twojego projektu.
  • W celach porównawczych możemy również przeprowadzić audyty ochrony marki w punktach handlowych konkurencji. 
  • Wychodząc na przeciw Twoim potrzebom w zakresie raportowania wyników audytów, wykorzystujemy najwyższej klasy rozwiązania IT, które pozwalają na sprawdzenie w czasie rzeczywistym sposobu prezentacji etosu Twojej marki w różnych lokalizacjach na całym świecie.

Dzięki bogatym doświadczeniom w audytach drugiej strony dla producentów OEM z branży motoryzacyjnej nasz zespół audytujący doskonale rozumie specyfikę działalności i zna zakres informacji, na podstawie których można zapewnić pełną ochronę marki. Opierając się na wyznaczanych przez klienta celach, nasi doświadczeni kontrolerzy przeprowadzają profesjonalne i ukierunkowane na wynik audyty oraz dostarczają informacji potrzebnych do podejmowania decyzji biznesowych.

Wzmocnij swoją firmę dzięki audytom ochrony marki realizowanym przez SGS. Skontaktuj się z oddziałem lokalnym, aby uzyskać więcej informacji.