Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi z zakresu budowania bazy dostawców branży motoryzacyjnej świadczone przez firmę SGS - jedno z naszych rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw dla branży motoryzacyjnej zapewnia spełnienie wymagań norm jakościowych.

Tam, gdzie wykryjemy błędy zapewniamy szkolenie dla dostawców branży motoryzacyjnej mające na celu poprawę wyników i reputacji.

Monitorujemy zgodność dostawców z normami branżowymi i własnymi szczególnymi wymaganiami klienta. Dzięki temu możemy przeprowadzać audyty zgodności z akceptowanymi przepisami krajowymi i międzynarodowymi, a także zapewnić, że dostawcy postępują zgodnie z celami biznesowymi, procedurami i wartościami oraz wszelkimi innymi kryteriami, które określisz. Pomaga to w osiąganiu efektywności poprzez zachęcanie do spójności operacji na przestrzeni całego łańcucha dostaw.

Nasi audytorzy dysponują konieczną wiedzą handlową i znajomością odpowiedniej branży, aby udzielać Twoim partnerom godnych zaufania i niezależnych porad. Dzięki naszej globalnej sieci możemy świadczyć nasze usługi Twoim dostawcom, bez względu na to w jakiej części świata działają.

Skontaktuj się z firmą SGS, aby uzyskać więcej informacji o naszych usługach z zakresu budowania bazy dostawców, które mogą podnieść standardy jakości na przestrzeni całego łańcucha wartości.