Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie zarządzania wydajnością dostawców pomagają każdej organizacji z łańcucha wartości spełnić Twoje standardy kwalifikacji, zapewniając poprawę jakości i zgodność z przepisami.

Przy obecnym stopniu złożoności łańcuchów dostaw i geograficznej rozciągłości, rozsądne jest skorzystanie z usług niezależnego specjalisty o międzynarodowym zasięgu, aby dokonał dla Ciebie oceny działania dostawców. Dysponujemy globalną siecią i specjalistyczną wiedzą, które pozwalają nam zapewnić, że Twoi dostawcy:

  • spełniają międzynarodowe normy branżowe;
  • spełniają stosowne lokalne, krajowe i międzynarodowe wymogi przepisowe;
  • spełniają Twoje własne określone kryteria dotyczące procesów i wydajności.

Świadczone przez nas usługi w zakresie kwalifikowania dostawców dla branży motoryzacyjnej polegają na sprawdzeniu Twoich dostawców pod kątem kontroli procesów i produktu, zarządzania jakością i ryzykiem, kwestii BHP oraz wszelkich innych kryteriów. Oznacza to, że możemy pomóc Ci osiągnąć spójną wydajność w całym łańcuchu zaopatrzenia, podnieść normy jakości i zapewnić bezpieczeństwo Twojej reputacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie kwalifikacji dostawców mogą korzystnie wpłynąć na Twoją organizację.