Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jakość używanego pojazdu posiadającego gwarancję, który został zaakceptowany przez firmę wpływa na reputację i spójny wizerunek marki.

Wykonywane przez firmę SGS audyty pojazdów używanych dają Ci stuprocentową pewność, że pojazd sprzedawany w salonie jest godny zaufania.

Mimo, że specjaliści z salonu sprzedaży przeprowadzili wcześniej czynności związane z certyfikacją pojazdów, naszym celem jest zbadanie, czy kontrola, przygotowanie i ewentualne naprawy zostały wykonane dokładnie, tworząc alternatywę dla fabrycznie nowego pojazdu.

Jednocześnie firma SGS może zapewnić, aby w salonie zapewnione były normy i postawy, które zapewnią klientom zakupy w przyjaznym otoczeniu.

Odnosząc się do przedstawionej przez Ciebie dokumentacji, nasi specjaliści sprawdzają wszystkie punkty z listy kontrolnej, aby mieć pewność, że dane pojazdy spełniają wyznaczone przez Ciebie normy. W rezultacie nasz raport z audytu nie tylko zawiera cenne informacje na temat poszczególnych pojazdów, ale również stanowi niezależne źródło informacji na temat konkretnych standardów w salonie. Możesz zatem być pewny jakości świadczonych usług oraz jakości sprzedawanych przez Ciebie samochodów używanych, a ponieważ sam dostarczasz nam przedmiot kontroli, możesz być także pewny, dokładności przeprowadzonej kontroli.

Firma SGS oferuje audyty motoryzacyjne cechujące się bezkonkurencyjną elastycznością i dokładnością. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, badań oraz certyfikacji, wyznaczamy także standardy jakości oraz rzetelności. Mamy nadzieję, że powierzone nam zaufanie przełoży się na większą ufność ze strony klientów.