Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Przeprowadzane przez firmę SGS audyty zapasów magazynowych są pomocne przy zapobieganiu ryzyku w razie wynajmu.

Zarówno instytucje finansowe, jak i dealerzy uważają je za godne zaufania narzędzie. Nasi eksperci prowadzący kompleksowe audyty zapasów magazynowych pojazdów sprawdzają na bieżąco wartość zapasów. Ogranicza to ryzyko sprzedaży pojazdów bez uzyskania zwrotu kosztów i doskonale zabezpiecza sytuację kredytową.

Używamy najnowszych technologii w zakresie kontroli, aby porównywać informacje o stanie magazynowym klienta z danymi na temat sprzedanych samochodów. Uzyskujemy wówczas takie dane, jak numer seryjny i model oraz — w razie konieczności — wykonujemy zdjęcia. Nasze programy są na tyle elastyczne, że można dostosowywać je do potrzeb klienta. Programy nadają się do użytku jednorazowego lub długoterminowego — do przeprowadzania kontroli okresowych w celu poznawania trendów i ograniczania ryzyka.

Niezależnie od badanego procesu pod koniec sporządzamy raport, który można rozesłać do , wskazanych na etapie planowania punktów dealerskich oraz współpracujących z nimi firm finansowych.

Nasze audyty zapasów magazynowych pomagają uzyskać dokładne i przejrzyste informacje na temat stanu zapasów, pomagając tym samym budować zaufanie między kredytodawcami a ich klientami. Prowadzone są one dzięki doświadczeniu, jakie firma SGS zdobywa na całym świecie podczas audytów dla branży motoryzacyjnej. Ich realizację powierzamy naszym najlepszym audytorom, którzy zostali przeszkoleni zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w naszej firmie od 1878 roku.