Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Opracowane przez firmę SGS bogate portfolio usług kontroli aut, które były używane w leasingu lub wynajmowane, pozwala bezstronnie oraz niezależnie oszacować ich wartość.

W wypadku oferowania na aukcjach (online lub w sposób tradycyjny) samochodów używanych wcześniej w leasingu bądź wynajmowanych, sprzedawcy i kupujący z całego świata mają zaufanie do wykonywanych przez firmę SGS kontroli aut ponownie wprowadzanych na rynek. Nasze niezależne i profesjonalne raporty pozwalają ustalić dokładną wartość pojazdu, dzięki czemu nabywca dowiaduje się, co otrzymuje za daną cenę — zarówno, jeśli chodzi o dokładny model czy listę akcesoriów, jak i przede wszystkim o stan pojazdu. Raporty są uzupełniane zdjęciami.

Nasze usługi dotyczące ponownego wprowadzania na rynek:

  • śledzenie na potrzeby klientów wygasających umów leasingowych,
  • kontaktowanie się z osobami użytkującymi pojazdy w leasingu i umawianie spotkań,
  • przeprowadzanie kontroli w ustalonych miejscach,
  • przedstawianie raportów z kontroli w formie elektronicznej łącznie ze zdjęciami,
  • pełne raporty dostępne w Internecie,
  • dostosowywanie raportowania kadrze zarządzającej zgodnie z potrzebami klienta,
  • zarządzanie prawami własności, dzięki czemu dokumentacja i stan pojazdu są aktualne i zgodne ze stanem faktycznym.

SGS jest liderem w zakresie kontroli pojazdów i oferuje swoje usługi na rynkach poleasingowych, nowych oraz wynajmowanych aut, a także aukcji. Mamy bogate doświadczenie w tych obszarach i przeprowadzamy kontrole większej liczby pojazdów niż jakakolwiek inna firma. Nasze centrum obsługi klienta oraz centrum potwierdzania praw własności zapewniają klientom niezbędne wsparcie. Do grona naszych klientów należą wszyscy najważniejsi producenci z branży motoryzacyjnej, afiliowane przez nich firmy świadczące usługi finansowe, duże wypożyczalnie samochodów, najważniejsze serwisy internetowe z aukcjami motoryzacyjnymi oraz banki.