Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Każdego roku przetwarzamy ponad 500 000 praw własności, pracując z klientami, do których należą największe wypożyczalnie samochodów, instytucjami finansowymi i producentami samochodów, firma SGS jest światowym liderem w zakresie administrowania prawami własności.

Rozumiemy najtrudniejsze aspekty obsługi praw własności i nasze usługi w zakresie weryfikacji praw własności gwarantują:

  • dokładność oraz pewność wysokiej jakości obsługi;
  • przeszkolony i doświadczony personel;  
  • zaawansowane procesy wyszukiwania i przechowywania danych online;
  • kompleksowe, całościowe rozwiązania;  
  • dostęp do informacji online i wygodny sposób zarządzania danymi online;
  • oszczędne rozwiązania.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie weryfikacji praw własności, co obejmuje tworzenie obrazów cyfrowych, przechowywanie danych, utrzymanie danych online i zarządzanie nimi, przekazywanie praw własności w odniesieniu do flot samochodów z wypożyczalni, instytucji finansowych i producentów samochodowych. Usługi w zakresie weryfikacji praw własności są świadczone w ramach najnowocześniejszego systemu przetwarzania danych dotyczących praw własności — FIESTA (Fully Integrated Extended Service Title Administration). Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie weryfikacji umożliwiają instytucjom finansowym zmniejszenie kosztów związanych z zarządzaniem i posiadaniem tytułów własności przy jednoczesnym usprawnieniu obsługi i poprawieniu jakości.

Naszym celem jest zapewnienie pewności przy realizacji również takich zadań jak, kontrole pojazdów poleasingowych lub ponowne wprowadzanie pojazdów na rynek, tak aby przy finalizowaniu sprzedaży stosowne tytuły własności były dostępne –, wcześniej sprawdzone i zaktualizowane zgodnie z potrzebami.

Podejmując współpracę z firmą SGS, polegasz na ponad stuletnim doświadczeniu w zakresie kontroli, badań i certyfikacji –, możesz korzystać z naszej bogatej wiedzy, którą zdobyliśmy podczas pracy w branży motoryzacyjnej na całym świecie. Żadna inna firma nie dysponuje tak rozległą wiedzą specjalistyczną w tej dziedzinie.