Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez SGS usługi w zakresie testowania i inspekcji akumulatorów do pojazdów elektrycznych ułatwiają redukcję kosztów i rozwój innowacyjnych produktów.

Akumulatory i zespoły zasilające są sercem każdego pojazdu elektrycznego. Na obecnym konkurencyjnym rynku opracowanie najwyższej jakości akumulatorów zapewniających bezpieczeństwo i oszczędność energii to trudne zadanie. Nasze laboratoria są uznanym partnerem branży motoryzacyjnej i akumulatorowej, który może zapewnić wszystkie wymagane rodzaje weryfikacji technicznej.

Nasze laboratoria posiadają akredytację ISO 17025 i oferują testowanie ogniw, obwodów ochronnych, systemów zarządzania akumulatorem (BMS), modułów czy baterii akumulatorowych pod kątem specyfikacji OEM oraz uznanych norm, takich jak ISO 12405 i UN 38.3 (akumulatory litowo-jonowe), jak również testowanie wydajności, wytrzymałości i bezpieczeństwa akumulatorów.

Nasza międzynarodowa sieć jest przygotowana do testowania, aprobaty, certyfikacji oraz inspekcji produktów każdej wielkości (od niewielkich ogniw po potężne układy akumulatorowe) na każdym etapie (od tworzenia produktu, poprzez jego eksploatację, aż po utylizację). Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody badań oraz międzynarodowy zasięg naszych usług.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie testowania i weryfikacji akumulatorów do pojazdów elektrycznych.