Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie badań symulacji środowiskowych dla branży motoryzacyjnej, w tym badania klimatyczne, pomagają Ci spełnić wymogi normy ISO 16750 oraz innych międzynarodowych wymogów prawnych.

Możemy przeprowadzić szereg różnych badań środowiskowych (np. badania przyspieszonego zużycia (High Accelerated Life Test — HALT) oraz przyspieszonego tempa obciążeń (High Accelerated Stress Screening — HASS) zgodnie ze stosownymi normami. Oprócz zapewnienia Ci pomocy przy spełnieniu tych wymogów przepisowych, nasze badania mogą również przyczynić się do ujawnienia problemów związanych z wykorzystywanymi częściami i/lub materiałami. Rozwiązywanie takich kwestii na etapie badań może oszczędzić Ci czas i pieniądze, które należy poświęcić przy rozwiązywaniu ich w ramach działań posprzedażowych, w formie rozpatrywania reklamacji klientów lub wycofywania produktu z rynku.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób świadczone przez nas usługi w zakresie symulacji środowiskowej w branży motoryzacyjnej mogą pomóc Ci osiągnąć zgodność z przepisami i zadowolić Twoich klientów.