Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS może pomóc w zapewnieniu zgodności systemów zarządzania akumulatorami z najbardziej rygorystycznymi normami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości.

System zarządzania akumulatorem (BMS) stanowi istotną część sprzętu i oprogramowania pojazdu elektrycznego lub hybrydowego. Firma SGS może pomóc w zapewnieniu, że BMS jest zaprojektowany i opracowany tak, aby spełniać rygorystyczne wymagania międzynarodowych norm dotyczących jakości i bezpieczeństwa. Możemy także pomóc w procesie ulepszania produktu. Czy zapewniasz swoim klientom najwyższy poziom wykorzystania rekuperacji? Czy ładowanie jest tak efektywne, jak to możliwe? Czy podczas jazdy moc jest dostarczana w najbardziej efektywny sposób? Jaki jest najbardziej skuteczny sposób zapobiegania porażeniom prądem elektrycznym przy 600 woltach prądu stałego? Możemy odpowiedzieć na te, i wiele innych pytań.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsz metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie testowania i weryfikacji akumulatorów do pojazdów elektrycznych.