Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS może pomóc w obniżeniu ryzyka związanego z akumulatorami w samochodach z napędem elektrycznym.

Bezpieczeństwo pojazdu z napędem elektrycznym lub hybrydowym zależy w całości od jakości i funkcjonalności akumulatorów trakcyjnych. Z uwagi na fakt, że jest to element elektro-chemiczny należy upewnić się, że kierowcy i pasażerowie nie są zagrożeni porażeniem prądem, ani możliwością kontaktu z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Firma SGS może pomóc w zapewnieniu zgodności z normami międzynarodowymi, łącznie z przeprowadzeniem badań i pomocą w uzyskaniu certyfikacji środków bezpieczeństwa dla materiałów użytych, na przykład, do wytworzenia katody/anody, separatora i elektrolitu.

Możesz powierzyć firmie SGS badania i kwalifikacje akumulatorów samochodowych pod kątem ich wydajności, bezpieczeństwa i wpływu na środowisko.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji akumulatorów dla pojazdów elektrycznych.