Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi dotyczące systemów sterowania i oprogramowania świadczone przez firmę SGS zapewniają bezpieczeństwo oraz niezawodność systemów sterowania i oprogramowania pojazdów.

W oferowanych przez Ciebie pojazdach znajduje się wiele ważnych systemów sterowania i oprogramowania. Konieczne jest zapewnianie ich bezpieczeństwa i niezawodności. Nasza wszechstronna oferta usług z zakresu systemów sterowania i oprogramowania pomoże w ocenie oraz poprawie funkcjonalności i bezpieczeństwa samochodowych elektronicznych modułów sterujących (ECU), systemów związanych z dynamiką jazdy, wspomaganiem kierowcy, a także bezpieczeństwa czynnego i komfortu na podstawie najnowszych norm międzynarodowych.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Dzięki temu pomagamy w diagnozowaniu usterek, certyfikacji jakości, zapewnieniu bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów, a także w tworzeniu lepszego produktu — bez względu na miejsce prowadzenia działalności.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa i niezawodności Twoich systemów sterowania i oprogramowania pojazdów.