Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Systemy zapewniania komfortu odgrywają ważną rolę przy sprzedaży pojazdów. Z pomocą firmy SGS można upewnić się, że są one zoptymalizowane.

Tym, co w znacznej mierze przyciąga użytkowników końcowych — osoby, które kupują samochody od dealerów — jest oferowany poziom komfortu. Dzięki wiedzy i doświadczeniu firmy SGS projekt oraz wykonanie systemów mogą gwarantować kierowcom i pasażerom trwały, niezawodny komfort — począwszy od klimatyzacji i podgrzewanych foteli po regulowane oświetlenie wnętrza pojazdu. Ponadto nasza wiedza specjalistyczna może pomóc w potwierdzeniu, że systemy zapewniania komfortu pojazdów spełniają wymagania wszelkich stosownych norm międzynarodowych dotyczących funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie testowania i weryfikacji systemów zapewniania komfortu.