Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Systemy wspomagania kierowcy nic nie znaczą bez zachowania bezpieczeństwa. Pozwól, abyśmy pomogli Ci w ocenie i poprawie ich skuteczności.

Od ostrzeżenia o zmianie pasa ruchu po automatyczne tempomaty, nowoczesne pojazdy są naszpikowane systemami wspomagania kierowcy i urządzeniami, takimi jak, sonar, radar, kamery i lasery. Możemy Ci pomóc w zakresie pomiarów, a także przy doskonaleniu i certyfikacji tych systemów zgodnie z najnowszymi normami międzynarodowymi. Systemy wspomagania kierowcy służą przede wszystkim zapewnieniu bezpieczeństwa: zmniejszają prawdopodobieństwo kolizji oraz, w razie wypadku, minimalizują jego skutki. Możemy pomóc w zapewnianiu bezpieczeństwa Twoich klientów.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej wszechstronnej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji systemów wspomagania kierowcy.