Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oświetlenie to nie tylko wskazywanie drogi. Firma SGS pomaga badać i weryfikować działanie oświetlenia motoryzacyjnego.

Technologia oświetlenia motoryzacyjnego poprawiła się na przestrzeni ostatnich lat. Poza oświetlaniem drogi przed pojazdem i sygnalizowaniem, kiedy pojazd hamuje, światła mogą być także stylowymi akcesoriami — do tego stopnia, że są oferowane jako kosztowne, opcjonalne wyposażenie dodatkowe. Wiele nowych funkcji i technologii wciąż czeka na wdrożenie, co podkreśla wagę badań zarówno podczas opracowywania nowych rozwiązań, jak i po zakończeniu projektowania. Firma SGS posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie oraz zaplecze laboratoryjne niezbędne, aby pomóc Ci w zbadaniu i opracowaniu nowych rozwiązań dla oświetlenia motoryzacyjnego, a także pomóc w zapewnieniu, że będzie ono zgodne z normami międzynarodowymi.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji oświetlenia motoryzacyjnego.