Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

W jaki sposób możemy pomóc w ocenie atrakcyjności systemów informacyjno-rozrywkowych zarówno z punktu widzenia użytkownika, jak i producenta, a także w sprawdzeniu ich zgodności z obowiązującymi normami.

Czy to normy międzynarodowe, czy własne procedury lub oba wspomniane rodzaje wymagań, firma SGS posiada specjalistyczną wiedzę niezbędną do prowadzenia weryfikacji i badań systemów informacyjno-rozrywkowych oraz multimedialnych przeznaczonych do montażu w pojazdach. Istnieją, na przykład, przepisy regulujące stopień widoczności odbiornika telewizyjnego z fotela kierowcy. Czy dozwolone jes, w danym kraju lub obszarze, korzystanie z telewizora podczas oczekiwania na zmianę świateł, czy też należy wyłączyć silnik? Możemy podać wszystkie odpowiedzi i pomóc w opracowaniu nowych systemów informacyjno-rozrywkowych atrakcyjnych zarówno dla producentów pojazdów, jak i dla użytkowników końcowych. Możemy także pomóc w zapewnieniu, że systemy informacyjno-rozrywkowe są projektowane, wytwarzane i montowane dokładnie według Twoich wymagań.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji systemów informacyjno-rozrywkowych oraz multimedialnych.