Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Z pomocą usług świadczonych przez firmę SGS w zakresie energoelektroniki upewnisz się, że podzespoły elektryczne pojazdów spełniają wymagania wszystkich obowiązujących przepisów, regulacji prawnych i norm międzynarodowych.

Twoje pojazdy zawierają ważne podzespoły elektroniczne. Z tego względu należy zapewnić, aby stosowane podzespoły elektryczne były zgodne z przepisami, wymaganiami prawnymi i międzynarodowymi normami. Oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie badań elementów energoelektronicznych, okablowania, złączy i stacji ładujących pojazdów pod kątem ich niezawodności, bezpieczeństwa i efektywności.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, specjalistów doświadczonych w dziedzinie energoelektroniki, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Dzięki temu pomagamy w spełnianiu wymagań bezpieczeństwa i obowiązków wynikających ze stosownych regulacji prawnych, bez względu na lokalizację klienta.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak możemy pomóc w zapewnieniu, że podzespoły elektryczne pojazdów spełniają wszystkie obowiązujące przepisy, wymagania prawne i normy międzynarodowe.