Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Stacje ładowania pojazdów muszą być sprawdzane pod kątem kompatybilności, bezpieczeństwa i niezawodności. Oto, w jaki sposób może pomóc firma SGS.

Funkcjonalność stacji ładowania pojazdów elektrycznych zależy od wielu ważnych czynników. W ramach testowania bezpieczeństwa funkcjonalnego (IEC61508) możemy sprawdzić komunikację pomiędzy pojazdem i siecią zasilającą (V2G), która ocenia, czy pojazd jest podłączony do stacji i czy ustawiona zostanie wartość napięcia i natężenia odpowiednia do systemu akumulatora pojazdu. Ponadto możemy pomóc w opracowaniu i testach stacji ładowania właściwych dla Twoich pojazdów i zgodnych z międzynarodowymi normami — wszystko to w jednej lokalizacji.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji stacji ładowania.