Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Elementy energoelektroniczne pojazdów z zasilaniem elektrycznym. Teraz możesz zyskać pewność.

Podzespoły energoelektroniczne pojazdów muszą być badane pod kątem niezawodności, bezpieczeństwa i efektywności. Elementy energoelektroniczne pojazdów sterują układem przeniesienia napędu i silnikiem elektrycznym w samochodach ze wspomnianym napędem, a także działają jako element pośredniczący pomiędzy układami wysokiego i niskiego napięcia instalacji elektrycznej pojazdu. Ze względu na wagę spełnianej funkcji wymagają one przeprowadzenia prawidłowych badań, które zapewnią ich przydatność dla celów, do których zostały przeznaczone. Firma SGS może pomóc w zapewnieniu, że stosowane podzespoły elektryczne są zgodne z przepisami, wymaganiami prawnymi i międzynarodowymi normami.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji podzespołów energoelektronicznych.