Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie homologacji pojazdów elektrycznych (EV) przyspieszają proces uzyskiwania pozwoleń w odniesieniu do pojazdów elektrycznych, zarówno w Europie, jak i na całym świecie.

Zapewniamy doradztwo w zakresie znaku homologacji e i E oraz możemy pomóc Ci w procesie potwierdzania zgodności ECSSTA (European Community Small Series Type Approval - Homologacja Typu Dla Krótkich Serii WE), zapewniając, że Twoje pojazdy elektryczne w pełni spełniają wszystkie stosowne normy i przepisy.    

Posiadamy potwierdzoną specjalistyczną wiedzę na temat homologacji pojazdów, a świadczone przez nas usługi w zakresie uzyskiwania homologacji zapewniają zgodność pojazdów elektrycznych z normami i wymogami przepisowymi:

  • Wspólnoty Europejskiej (WE);
  • Europejskiej Komisji Gospodarczej (EKG);
  • znaku homologacji e — przepisów obowiązujących w państwach członkowskich Unii Europejskiej;
  • znaku homologacji E — przepisów obowiązujących w Unii Europejskiej oraz w Azji i Australii (Porozumienie EKG/ONZ z 1958 roku).

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób świadczone przez nas usługi w zakresie homologacji pojazdów elektrycznych mogą pomóc Ci spełnić wymogi w odniesieniu do elektrycznych pojazdów, układów i części.