Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Pojazdy z napędem elektrycznym wyposażone są w dużą ilość przewodów i złączy. Zaufaj firmie SGS, a pomożemy Ci zapewnić, że będą funkcjonować zgodnie z założeniami.

Firma SGS oferuje szeroką gamę usług w zakresie okablowania i złączy używanych w pojazdach z napędem elektrycznym. W ramach badań systemów złączy (IEC62196) możemy sprawdzić komunikację pomiędzy pojazdem i siecią zasilającą (V2G), która ocenia, czy pojazd jest podłączony do stacji i czy ustawiona zostanie wartość napięcia i natężenia odpowiednia do systemu akumulatora pojazdu. Ponadto możemy pomóc w opracowaniu i badaniach okablowania i złączy przeznaczonych dla Twoich pojazdów i zgodnych z międzynarodowymi normami — wszystko to w jednej lokalizacji.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji okablowania i złączy.