Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie doradztwa dla branży motoryzacyjnej oraz badań systemów złączy samochodowych pomagają Ci spełnić wymogi obowiązujące w branży.

Nasze laboratoria zajmujące się badaniami i przeprowadzające kalibrację, posiadające uprawnienia zgodne z normą ISO/IEC 17025, koncentrują się na aspektach niezawodności i bezpieczeństwa w zakresie produkcji części i pojazdów. Oznacza to wykorzystanie symulacji środowiskowej w celu zbadania nawet najmniejszych części, takich jak złączki przewodów samochodowych, w celu zapewnienia zgodności ze stosownymi przepisami.

Przeprowadzamy nasze badania zgodnie z normami Międzynarodowej Komisji Elektrotechnicznej, takimi jak IEC 60512 i IEC 60352. Dysponujemy jednak możliwością modyfikowania naszych procedur badawczych w celu spełnienia Twoich szczególnych potrzeb oraz dopasowania się do określonych konfiguracji.

Nasi wykwalifikowani konsultanci oferują Ci pomoc oraz doradztwo w zakresie niestandardowych badań specjalnych. Posiadamy również specjalistyczną wiedzę i kwalifikacje, aby:

  • opracować przyjęty program badawczy zgodnie z zatwierdzonymi normami np. DIN — Deutsches Institut für Normung (Niemiecki Instytut Standaryzacji), IEC;
  • przeprowadzić badania przy wykorzystaniu technik kontaktowych (np. korozja cierna, mikrotarcie);
  • dokładnie przeanalizować niepowodzenia badawcze i zaproponować możliwe udoskonalenia;
  • zapewnić dokładną dokumentację dotyczącą wyników badań wraz z certyfikatami;
  • zastosować symulację środowiskową i nasz wyspecjalizowany sprzęt badawczy.

Skontaktuj się z firmą SGS, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie doradztwa dotyczącego złączy mogą pomóc Ci w spełnieniu krajowych oraz międzynarodowych wymogów przepisowych.