Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Jeśli jesteś dostawcą bezpośrednim lub pośrednim producentów z branży motoryzacyjnej usługi z zakresu elektroniki motoryzacyjnej świadczone przez firmę SGS pomogą Ci spełnić wymagania norm przez nich nakładanych i/lub stosowanych.

Nasze usługi z zakresu badania bezpieczeństwa elektrycznego pojazdów zapewnią, że Twoje części i produkty zostaną zaakceptowane przez te organizacje (nazywane także producentami oryginalnego wyposażenia lub OEM). Ten proces może być jednak trudny: Elektronika motoryzacyjna OEM i układy elektroniczne są zróżnicowane, a ich złożoność rośnie się w miarę zwiększania się ilości OEM, których zaopatrujesz.

Możemy przeprowadzić Cię przez ten labirynt zapewniając korzyści w postaci rzetelnej, dokładnej i niezależnej jednostki badawczej posiadającej wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej i wymaganą wiedzę specjalistyczną.

Bezpieczeństwo użytkowania jest warunkiem wstępnym bezpieczeństwa produktu i użytkownika dlatego przyjmujemy integralne podejście uwzględniające wszelkie aspekty bezpieczeństwa. Jest to szczególnie ważne w obecnej sytuacji, kiedy połączone systemy pojazdów stały się jeszcze bardziej złożone, a ryzyko niebezpiecznych awarii większe.

Skontaktuj się z SGS, aby sprawdzić, jak możemy Ci pomóc w spełnieniu różnorodnych wymagań OEM i wzmocnić pozycję Twojego przedsiębiorstwa.