Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Szkolenia dla audytorów prowadzone przez SGS — źródło wiedzy i umiejętności potrzebnych do prowadzenia audytów wewnętrznych i audytów trzeciej strony oraz profesjonalnie przekazywanych kwalifikacji audytorów.

Oferujemy kursy szkoleniowe dla audytorów w zakresie szeregu standardów, przepisów i praktyk zarządzania. Nasze szkolenia są dostosowane do potrzeb klientów i pomagają uczestnikom zdobywać profesjonalne kwalifikacje w ramach rozwoju zawodowego, a przedsiębiorstwom redukować ryzyko i zwiększać przewagę konkurencyjną.

Dlaczego warto szkolić audytorów w SGS?

Jako światowy lider w organizacji kursów i szkoleń dla audytorów oferujemy wyjątkowe możliwości, zasoby i profesjonalnych instruktorów w celu maksymalizacji korzyści z budżetu przeznaczonego na szkolenia. Nasze wszechstronne doświadczenie w zakresie nauczania oraz technik szybkiego uczenia się pomaga osiągać cele szkoleń zarówno przez uczestników indywidualnie, jak i przez cały personel.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach dla audytorów.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.