Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS oferuje katalog szkoleń zapewniających wiedzę na poziomie wprowadzającym oraz przegląd informacji w ramach każdego tematu.

Nasze kursy obejmują wymagania powiązane z wieloma standardami, przepisami i praktykami zarządzania i mogą stanowić punkt startowy do dalszych studiów albo źródło wiedzy, którą można zastosować do wdrażania ulepszeń w przedsiębiorstwie, lub zdobycia powiązanych kwalifikacji zawodowych, na przykład w zakresie audytów. Niezależnie od wybranego kursu, zapewniamy dokładne, wyczerpujące informacje i porady praktyczne opracowane w naszej sieci wykwalifikowanych szkoleniowców o zasięgu globalnym.

Wybór kursu szkoleniowego

Nasze kursy szkoleniowe są przeznaczone dla wszystkich, którzy opracowują i wdrażają standardy lub procedury oraz zarządzają nimi. Nasze kursy zapewniają komplet niezbędnych informacji wstępnych, a poznanie podstaw i wymagań ogólnych umożliwi przyswajanie dalszej wiedzy do stopnia eksperta w danej dziedzinie włącznie. Oferujemy obszerny katalog kursów, które można wybierać jako kontynuację po ukończeniu kursu podstawowego.

Dlaczego SGS?

Prowadzimy kursy obejmujące szerokie spektrum specyficznych dla danej branży zagadnień związanych ze szkoleniami, rozwojem zarządzania i rozwojem profesjonalnych umiejętności w zakresie audytu. Rozwiązania SGS w zakresie szkoleń pomagają zmaksymalizować korzyści w ramach budżetu szkoleniowego, a dzięki naszym instruktorom z doświadczeniami w poszczególnych sektorach jesteśmy w stanie zrealizować cele szkoleniowe dowolnego przedsiębiorstwa. Wykorzystanie naszych doświadczeń w zakresie szybkiego uczenia się oraz technik blended learning pozwala realizować cele szkoleń zarówno indywidualnym uczestnikom, jak i całemu personelowi. Naszym klientom oferujemy elastyczne dostosowywanie programów szkoleniowych do ich potrzeb, a ponadto korzyści z naszej reputacji związanej z niezależnością, doskonałością i innowacyjnością. Dzięki tym cechom staliśmy się liderami na rynku usług poprawiających wydajność, zmniejszających ryzyko i zapewniających naszym klientom przewagę konkurencyjną.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Wzmacniaj ludzi oraz rozwijaj swój biznes wraz z Akademią SGS

Jesteśmy światowym liderem w zakresie szkoleń specjalistycznych. Prowadzimy ośrodki szkoleniowe na całym świecie. Zapewniamy najlepsze rozwiązania szkoleniowe i rozwojowe, dostosowane indywidualnie do Twoich konkretnych potrzeb.

Nasze referencje w zakresie prowadzenia różnego rodzaju szkoleń obejmują największe światowe firm oraz instytucje państwowe. Dzięki temu, że nasza kadra szkoleniowa to również doświadczeni praktycy w danej dziedzinie, nasze szkolenia obejmują nie tylko zagadnienia teoretyczne, ale także praktyczne, rzeczywiste przykłady. Daje to nam możliwość realizowania w dowolnym miejscu na świecie, wysokiej jakości szkoleń skierowanych do pracowników każdego szczebla organizacyjnego.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, w jaki sposób Akademia SGS może pomóc Twojej firmie, bez względu na branżę, w której prowadzisz działalność oraz tematykę szkolenia.