Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badania palności pojazdów w zakresie materiałów wykończenia wnętrz pojazdów, wykonywane przez firmę SGS, pomocą Ci w przestrzeganiu przepisów przemysłowych, w tym normy DIN 75200, wydanych przez Deutsches Institut für Normung (Niemiecki Instytut Normalizacji), oraz zwiększeniu bezpieczeństwa produktów i osób.

Jako światowy lider w zakresie kontroli, weryfikacji, badania i certyfikacji oferujemy wiedzę funkcjonalną oraz metodologiczną w wielu dyscyplinach. Nasza elastyczna akredytacja oznacza, że możemy dostosować się do nowych metod wraz z ich wprowadzaniem, zapewniając jednocześnie przestrzeganie istniejących już praktyk. Badamy, na przykład, zgodnie z szeroko przyjętą normą FMVSS 302 w zakresie palności (opracowaną przez Federal Motor Vehicle Safety Standard w Stanach Zjednoczonych).

Możemy pobierać próbki do badania w każdym punkcie łańcucha dostaw, począwszy od surowców po produkty końcowe. Nasze badania, niezależnie od źródła, pomagają w określeniu jakości oraz bezpieczeństwa badanych materiałów, a ich wyniki w szerokim zakresie akceptują światowi producenci komponentów i pojazdów.

Skontaktuj się z firmą SGS już teraz, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze badania palności mogą pomóc Twojej firmie w spełnieniu wymogów prawnych.