Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badanie farb do pomieszczeń, powłok malarskich i klejów jest niezmiernie istotne. Możesz zaufać SGS w kwestii zapewnienia przydatności do danego stosowania i jakości badanego produtku.

Kiedy stosujesz powłoki wewnętrzne takie, jak farby, lakiery metaliczne i zwykłe, istotne jest używanie właściwych materiałów o odpowiedniej jakości. Opracowaliśmy bogatą ofertę badań i kontroli jakościowych, które zapewnią, że stosowane materiały są zgodne z międzynarodowymi normami — od zachowania podczas spalania, po odporność na ścieranie i rysowanie. Dzięki posiadanej wiedzy firma SGS może przeprowadzać wszelkie wymagane przez klienta sprawdziany jakościowe.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie inspekcji i weryfikacji farb, powłok i klejów do stosowania we wnętrzach.