Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Badanie zewnętrznych farb, powłok malarskich i klejów jest niezmiernie ważne. Możesz zaufać firmie SGS w dziedzinie zapewnienia jakości produktów i ich przydatności stosowania.

Kiedy stosujesz powłoki zewnętrzne takie, jak farby, lakiery metaliczne i zwykłe, istotne jest, aby używać właściwych materiałów, o odpowiedniej jakości. Opracowaliśmy szeroką ofertę badań i kontroli jakości, które zagwarantują stosowanie materiałów zgodnych z międzynarodowymi normami. Dzięki posiadanej wiedzy firma SGS może przeprowadzić wszelkie potrzebne testy jakościowe— od analiz odporności na ścieranie po badania zachowania powłoki lakierniczej w różnych warunkach atmosferycznych.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej wszechstronnej oferty usług w zakresie inspekcji i weryfikacji farb, powłok i klejów.