Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ile podzespołów, produktów i materiałów zawiera układ przeniesienia napędu pojazdu? Firma SGS może zbadać i poddać kontroli każdy z nich.

Układy przeniesienia napędu w pojazdach są skomplikowanym systemem elementów. Od silnika po hamulce i prawie wszystkie elementy znajdujące się pomiędzy, firma SGS posiada zespół inżynierów specjalizujących się w kontroli, który zapewni, że każdy ważny podzespół spełnia swoją funkcję, oraz został poprawnie zaprojektowany i wykonany. Pracujemy zgodnie z wewnętrznymi procedurami testowymi klienta i zapewniamy, że cały układ przeniesienia napędu spełnia wymagania bezpieczeństwa i międzynarodowych norm. Dodatkowo, możemy dostarczyć sprzęt kontrolny, dzięki czemu możliwe jest przeprowadzenie badań dla klienta w sposób bardziej efektywny pod względem kosztów.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Jesteśmy uznanymi ekspertami w dziedzinie technologii testów motoryzacyjnych.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie kontroli i weryfikacji układów przeniesienia napędu.