Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Ssanie, sprężanie, praca, wydech — i test. Z pomocą firmy SGS można upewnić się, że wszystkie cykle pracy silnika przebiegają poprawnie.

Od próby hamowania po montaż, inżynierowie SGS prowadzący testy motoryzacyjne są biegli w dziedzinie inspekcji, analizy i diagnostyki. Dzięki naszym zaawansowanym technikom inspekcji możemy dostarczyć cenne dane analityczne, począwszy od próbek punktowych paliwa i oleju, po prognozowany okres żywotności silnika. Możemy działać w oparciu o wewnętrzne procedury klienta, a także upewnić się, że silniki spalinowe pojazdów spełniają wymagania międzynarodowych przepisów i norm.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Jesteśmy uznanymi ekspertami w dziedzinie technologii testów motoryzacyjnych.
 
Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej oferty usług w zakresie badań i weryfikacji silników spalinowych.