Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS kompleksowe usługi z zakresu homologacji pojazdów obejmują cały proces uzyskiwania pozwoleń dotyczących pojazdów, w tym kwestie związane ze wszystkimi stosownymi poszczególnymi dyrektywami Wspólnoty Europejskiej (WE) oraz odpowiadającymi im przepisami Europejskiej Komisji Gospodarczej w zakresie branży motoryzacyjnej.

Oprócz homologacji w świetle przepisów WE i EKG, możemy również zapewnić rozwiązania związane z uzyskaniem znaku homologacji E oraz zapewnić uzyskanie znaku homologacji e:

  • Znak homologacji e — prawo, które obowiązuje członków Unii Europejskiej (UE);
  • Znak homologacji E — prawo obowiązujące w Unii Europejskiej oraz w Azji i Australii (umowa z 1958 roku pomiędzy ONZ i EKG).

Zakres świadczonych przez nas usług technicznych

Jako podmiot świadczący usługi techniczne (KBA-P 00084-10) w odniesieniu do kategorii A, B i D jesteśmy podmiotem uprawnionym do wykonywania ponad 200 krajowych i międzynarodowych procedur badawczych.
Ponadto jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania względem badań i uzyskiwania pozwoleń dotyczących różnych części, np. zabezpieczeń przed wjechaniem pod pojazd.

Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług i zawsze jesteśmy gotowi przedstawić aktualne informacje na temat bieżącego stanu obowiązujących przepisów prawa.

Skontaktuj się z firmą SGS, aby dowiedzieć się, w jaki sposób świadczone przez nas usługi z zakresu homologacji pojazdów mogą pomóc Ci w Twojej działalności.