Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS będzie motorem Twojego sukcesu dzięki testom zaawansowanych systemów bezpieczeństwa w motoryzacji.

Nowoczesne pojazdy oferują wiele zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa poprawiających przyczepność do nawierzchni, hamowanie, pokonywanie zakrętów — nawet zmianę pasa ruchu na autostradzie. Zadaniem tych systemów jest eliminowanie lub zmniejszanie skutków kolizji. Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie systemów wspomagających kierowcę i funkcji bezpieczeństwa — od ABS po ESP. Posiadamy specjalistyczne laboratoria wiodące w dziedzinie analiz i prognozowania funkcjonalności oraz badania skuteczności funkcji bezpieczeństwa. Posiadamy także wiedzę i laboratoria wyspecjalizowane w certyfikacji wspominianych systemów w odniesieniu do międzynarodowych norm i przepisów.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Jesteśmy uznanymi ekspertami w dziedzinie technologii testów motoryzacyjnych.
 
Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej wszechstronnej oferty usług w zakresie inspekcji i weryfikacji dynamiki napędów.