Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS przeprowadza badania układów hamulcowych z ABS, aby zapewnić Ci zachowanie zgodności z międzynarodowymi przepisami oraz by zagwarantować bezpieczeństwo produktu i osób. Zmniejsza to ryzyko (i potencjalne koszty) niezgodności z wymogami oraz wystąpienia roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

Słyniemy z naszej specjalistycznej wiedzy w zakresie badań i homologacji pojazdów, która obejmuje urządzenia zapewniające bezpieczeństwo montowane w samochodach, takie jak układy ABS (układ zapobiegający blokowaniu się kół) lub ESP (elektroniczny program stabilizacji). Aby zapewnić, że dany układ hamulcowy z ABS spełnia międzynarodowe standardy, przeprowadzamy badania pod kątem zgodności z dyrektywą 71/320/EEC Wspólnoty Europejskiej oraz regulaminem ECE R13 Europejskiej Komisji Gospodarczej (EKG).
Świadczone przez nas usługi z zakresu badań ABS i ESP oraz homologacji obejmują:

  • analizę porównawczą produktów;
  • opracowywanie procedur badawczych i kryteriów kontrolnych;
  • analizę awarii;
  • koordynację projektu;
  • badania w zakresie zapewniania jakości;
  • badania seryjne;
  • zarządzanie badaniami i ich analizę.

Dzięki tym usługom pomagamy Ci nie tylko zmniejszyć liczbę wypadków, ale również zminimalizować czas i pieniądze, które poświęcasz na opracowywanie niesprawnych systemów. Przyczynia się to do zmniejszenia liczby — oraz powiązanych z nią kosztów — zwrotów gwarancyjnych oraz do budowania wizerunku Twojej marki jako wiarygodnej i Twojego wizerunku jako producenta lub dostawcy wysokiej klasy produktów.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób usługi w zakresie badań ABS i ESP mogą pomóc Ci spełnić wymogi przepisów międzynarodowych.