Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Możemy Ci pomóc w przeprowadzeniu badań i ocenie elektrycznych lub hybrydowych układów przeniesienia napędu, zgodnie z najnowszymi normami

Technologie stosowane w pojazdach elektrycznych i hybrydowych kształtowane są przez wiele międzynarodowych norm zatwierdzania typu pojazdu. Wymagają także nowych rozwiązań technicznych dla wielu części układu przeniesienia napędu. Możemy wspierać Ciebie i Twoich dostawców w zakresie wielu aspektów technicznych i prawnych związanych z elektrycznymi układami przeniesienia napędu. Od wydajności, efektywności i bezpieczeństwa akumulatorów po sam silnik elektryczny — oferujemy szeroką gamę usług, które pomogą w udoskonaleniu produktów, zmniejszeniu kosztów i spełnieniu wymagań najnowszych międzynarodowych norm.

Jako firma ze ścisłej światowej czołówki z dziedziny badań, weryfikacji, inspekcji i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Jesteśmy uznanymi ekspertami w dziedzinie technologii testów motoryzacyjnych.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej wszechstronnej oferty usług w zakresie inspekcji i weryfikacji elektrycznych układów przeniesienia napędu.