Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Firma SGS oferuje szeroki zakres usług konsultacyjnych w zakresie emisji spalin przez pojazdy, łącznie z badaniem systemu kontroli emisji spalin oraz konsultacje z zakresu paliw samochodowych.

W ten sposób pomagamy zagwarantować Twojej firmie zgodność ze standardami dla emisji spalin w branży motoryzacyjnej — łącznie z przepisami Unii Europejskiej w sprawie emisji spalin — jednocześnie maksymalizując wydajność paliwa.

Nasi wyspecjalizowani konsultanci mają doświadczenie w zakresie różnych technologii kontroli emisji spalin, łącznie z katalizatorami i systemami kontrolowania parowania oraz recyrkulacją paliwa i gazów wydechowych. Dzięki naszej światowej sieci możemy zaoferować niezależne doradztwo i analizy wykonywane osobiście w zakresie wszystkich tych zagadnień technicznych.

Dodatkowo oferujemy bardzo rzetelne wyniki badań wpierające działania marketingowe Twojej firmy i podnoszące jej renomę w dziedzinie inżynierii jakości.  

Skontaktuj się z firmą SGS już teraz, by dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi konsultacyjne w zakresie emisji spalin mogą pomóc Twojej firmie uzyskać zgodność z odpowiednimi międzynarodowymi przepisami.