Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Czy parametry Twoich pojazdów spełniają wymogi lokalnych przepisów? Przekonaj się - korzystając ze świadczonych przez firmę SGS usług w zakresie obowiązkowych przeglądów pojazdów.

Od kontroli bezpieczeństwa, poprzez badanie emisji spalin, po kalibrację — aby mieć pewność, że sprzęt kontrolny jest sprawny, firma SGS oferuje szeroki wachlarz usług, które zapewniają, że pojazdy publiczne i prywatne spełniają wymogi lokalnych przepisów i regulacji. Możemy przeprowadzić specjalistyczne szkolenie Twojego personelu, abyś mógł się upewnić, że Twoje procedury badawcze są prawidłowo stosowane.

Bezpieczniejsze pojazdy na drodze to mniejsza liczba wypadków. Redukcja emisji szkodliwych gazów przez pojazdy to mniejsze zanieczyszczenie powietrza.

Celem kontroli pojazdów jest potwierdzenie zgodności z wydanymi przez lokalne, krajowe lub międzynarodowe organy regulacyjne normami w zakresie bezpieczeństwa, emisji i komfortu. Firma SGS jest doskonale przygotowana do regularnego kontrolowania ogólnego stanu pojazdów pod kątem zachowania zgodności z obowiązującymi przepisami. Nasze kontrole przeprowadzane są przy użyciu nowoczesnego sprzętu badawczego i rejestrującego obsługiwanego przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie mechaniki.

W ten sposób możemy zagwarantować dokładność pomiarów, ograniczając przyczyny ewentualnych błędów. Ten proces jest zawsze realizowany zgodnie z wymogami naszej dyrekcji i opiera się uznanej przez firmę SGS specjalistycznej wiedzy w zakresie obowiązkowych przeglądów technicznych pojazdów. Nasze globalne doświadczenie i specjalistyczna wiedza sprawiają, że jesteśmy idealnym niezależnym partnerem w dziedzinie kontroli.

Jako światowy lider w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy Ci najwyższą dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowsze metodologie i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty usług w zakresie obowiązkowych przeglądów technicznych pojazdów.