Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Bez względu na to, czy reprezentujesz podmiot prywatny czy publiczny, firma SGS może zapewnić, że Twoi kierowcy posiadają stosowne pozwolenia, a Twoje pojazdy są prawidłowo zarejestrowane.

Oferujemy szeroką gamę usług w zakresie egzaminowania kierowców i licencjonowania pojazdów, aby pomóc Ci spełnić wymogi obowiązujących przepisów. Dysponujemy na przykład opatentowanym rozwiązaniem, które może zostać zaadaptowane w celu spełnienia dowolnego ustawowego wymogu — wszystko to, aby pomóc Ci wdrożyć program, którego celem jest zapewnienie wysokich kwalifikacji Twoim kierowcom, sprawdzenie ich wcześniejszych kwalifikacji, upewnienie się, że zarejestrowani użytkownicy Twoich pojazdów podlegają stosownej ewidencji oraz zarządzać takim programem. A jest to tylko jedno z możliwych rozwiązań. Z nami możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje procedury egzaminacyjne i rejestracyjne są stosowane prawidłowo.

Jako lideri w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowsze metody kontroli oraz międzynarodowy zasięg naszych usług.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty usług w zakresie egzaminowania kierowców i rejestrowania pojazdów.