Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Czy parametry Twoich pojazdów spełniają wymogi lokalnych przepisów ustawowych? Dowiedz się tego, dzięki świadczonym przez firmę SGS usługom w zakresie kontroli obciążenia osi pojazdu.

Dzięki firmie SGS można zapobiec zniszczeniom powodowanym przez przeciążone ciężarówki. Sieć dróg będzie w lepszym stanie przez dłuższy czas, lokalne i krajowe budżety na utrzymanie dróg zostaną zmniejszone, a liczba wypadków spowodowanych przez przeciążone ciężarówki spadnie, więc piesi i inni użytkownicy dróg będą bezpieczniejsi.

Nasza specjalistyczna wiedza sprawia, że jesteśmy światowym liderem w tej dziedzinie, a doświadczenia czerpane z prac wykonanych dla poprzednich klientów oznaczają mniejsze ryzyko dla Twojego programu kontrolowania obciążenia osi. Oferujemy skuteczniejsze podejście w rozwiązywaniu bieżących problemów oraz wydajniejszy i bardziej przemyślany system analizy danych, które zapewniają spełnienie wymogów w zakresie obciążenia osi obowiązujących w Twoim kraju.

Jako światowy lider w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy Państwu dokładność, doświadczonych specjalistów, najnowsze metodologie i globalny zasięg.

Skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty usług w zakresie obowiązkowych kontroli pojazdów.