Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Oferowane przez firmę SGS usługi w zakresie pojazdów osobowych i użytkowych skracają czas wprowadzenia produktu na rynek i zapewniają efektywne procedury homologacji.

Aby uzyskać homologację typu dla pojazdów należy spełnić wiele różnorodnych wymagań dla układów i podzespołów. Ze względu na różnorodność legislacji w zależności od regionu świata potrzebujesz zaufanego dostawcy usług z doświadczeniem o charakterze globalnym.

Możemy pomóc w zapewnieniu zgodności pojazdów osobowych i użytkowych z wymaganiami przepisów homologacyjnych obowiązujących na rynkach docelowych. Jako firma ze ścisłej światowej czołówki w dziedzinie badań, weryfikacji, kontroli i certyfikacji oferujemy niezrównaną dokładność, specjalistów doświadczonych w zakresie homologacji, najnowocześniejsze metody kontrolne i globalny zasięg. Dzięki temu pomagamy w spełnianiu wymagań przepisów homologacyjnych i wymagań poszczególnych OEM-ów, bez względu na lokalizację klienta.

Skontaktuj się z nami już dzisiaj, aby dowiedzieć się więcej na temat tego, jak możemy pomóc w skróceniu czasu wprowadzenia Twojego produktu na rynek i zapewnieniu efektywnych procedur homologacji.