Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Świadczone przez firmę SGS usługi w zakresie elektrycznej mobilności (e-mobilności) — doradztwo, badania, homologacja i certyfikacja — pomagają Ci spełniać normy bezpieczeństwa dla pojazdów elektrycznych i inne branżowe wymogi. Krótko rzecz ujmując, pomagamy zapewnić bezpieczeństwo produktu i osób oraz zmniejszyć poziom ponoszonego przez Ciebie ryzyka roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej.

Nasze laboratoria, w których prowadzimy badania i dokonujemy kalibracji, spełniające wymogi ISO/IEC 17025, koncentrują się na aspektach e-mobilności związanych z bezpieczeństwem elektrycznym pojazdów. Obejmuje to bezpieczeństwo użytkowania, gdzie obowiązują normy takie, jak ISO 26262 i IEC 61508, oraz bezpieczeństwo elektryczne, chemiczne i mechaniczne. Uwzględniamy również bezpieczeństwo akumulatorów, zgodność elektromagnetyczną (EMC) oraz homologację.

Bez względu na dziedzinę Twojej specjalizacji — czy jest to infrastruktura, części i układy, technologie informacyjne i komunikacyjne (ICT) czy gotowe pojazdy, w tym pojazdy o napędzie hybrydowym — możesz skorzystać z naszego doświadczenia, specjalistycznej wiedzy i międzynarodowej sieci oddziałów.

W odniesieniu do usług w zakresie badania akumulatorów trakcyjnych, urządzeń do magazynowania energii elektrycznej o wysokim napięciu i innych części oraz całych urządzeń, wykonujemy:

  • badania dotyczące nieprawidłowego użycia lub błędów w obsłudze;
  • symulacje klimatyczne;
  • badania transportowe.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób nasze usługi w zakresie e-mobilności mogą pomóc Ci w spełnieniu wymogów przepisowych i zmaksymalizowaniu skuteczności operacyjnej.