Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

SGS dostarcza kompleksowy zakres zindywidualizowanych usług w zakresie obrotu morskiego, które mogą być dopasowane do Twoich wymagań, bez względu na charakter Twojej działalności i lokalizację Twoich działań.

Nasi specjaliści ds. technicznych usług morskich zajmują się wszystkimi aspektami spedycji ładunków naftowych: terminową dostawą, kompresją na sucho, kontrolą straty i czynnościami związanymi z pomiarem przesyłu. Nasze usługi są świadczone przez doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę z doświadczeniem w branży morskiej (obsłudze zbiornikowców) albo w tradycyjnej inspekcji ładunków ciekłych luzem i po przebyciu dodatkowego szkolenia.

Dlaczego SGS?

Wykwalifikowany zespół specjalistów i światowa sieć biur i obiektów sprawiają, że SGS jest godnym zaufania partnerem mogącym wspomóc każdy etap Twoich operacji związanych z przewozem ładunków drogą morską.

Wiemy, że naszą siłą są ludzie, dlatego kładziemy ogromny nacisk na skompletowanie możliwie najlepszego zespołu. Wszyscy członkowie naszego zespołu technicznych usług morskich zostali wybrani drogą surowej selekcji przeprowadzonej przez naszą sieć biur i filii rozmieszczonych w całej Europie i posiadają uprawnienia takie jak Dangerous Cargo Endorsement, Lycos oraz Międzynarodowej Federacji Agencji Kontrolnych (IFIA).

Każdy z członków tego zespołu ma doświadczenie w pracy na zbiornikowcach lub przy zaawansowanych systemach przesyłu ropy naftowej, i został wybrany ze względu na swoje wyjątkowe połączenie umiejętności, przebytych szkoleń oraz doświadczenie w redukcji strat. Wymagamy, aby każdy członek naszego zespołu posiadał co najmniej pięcioletnie doświadczenie w pracy przy ropie naftowej i innych produktach, w tym chemikaliach, mieszankach biopaliw i dodatkach. Dzięki temu poziom wiedzy technicznej, którą możemy wesprzeć Twoje działania jest niezrównany.

Korzystając z usług SGS w zakresie obrotu morskiego masz pewność, że Twoje sprawy są w dobrych rękach. Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc.