Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Regularne inspekcje zbiornika są niezbędne, aby transport Twojego towaru przebiegał bez przeszkód.

SGS zapewnia szeroką gamę zarówno standardowych, jak i specjalistycznych inspekcji kontenerów zbiornikowych, chłodni i kontenerów skrzyniowych. Poza standardowymi inspekcjami okresowymi, dzięki naszej sieci specjalistów na całym świecie, możemy również zaoferować usługi, takie jak inspekcje odgazowania, badania typu wall wash, analizy laboratoryjne oraz pomoc w zakresie ubezpieczeń.

Nasze usługi w zakresie inspekcji

 • Inspekcje okresowe
  Możemy przeprowadzać inspekcje okresowe, takie jak inspekcje 2½-roczne oraz 5-letnie przenośnych zbiorników typu UN i kontenerów zbiornikowych IMO I, IMO II, oraz IMO IV. Zbiorniki, które pomyślnie przejdą kontrolę, otrzymują certyfikat poświadczający, że nadają się do użytku przez określony okres czasu.

 • Kontrole kontenerów zbiornikowych, cystern kolejowych i kontenerów skrzyniowych
  Nasi pracownicy posiadają uprawnienia do przeprowadzania standardowych kontroli oraz przeglądów specjalnych, jak przeglądy (on- i off-hire) przed- i po- wynajmie, kontroli czystości oraz — w przypadku cystern kolejowych — weryfikacji pod względem tzw. klucza czystości, Reinheitsschlüssel.

 • Inspekcje chłodni
  Nasze oddziały w Rotterdamie i Antwerpii zatrudniają wysoce przeszkolony personel, który może przeprowadzać inspekcje chłodniowców oraz ładunków schłodzonych, a także przeprowadzać kontrole nabrzeża w najbliższej okolicy burty i dochodzenie pod kątem roszczeń z tytułu ubezpieczenia.

 • Testowanie pojemników typu IBC (Intermediate Bulk Containers)
  SGS oferuje unikalną usługę przeprowadzania najróżniejszych testów na pojemnikach IBC w terenie, z wykorzystaniem przenośnego gazomierza kontrolnego. Możemy przeprowadzać ustawowe kontrole oraz odnawiać certyfikaty dla pojemników IBC, a także przeprowadzać kontrole okresowe.

 • Kontrole specjalistyczne
  Nasi eksperci mogą także przeprowadzić kontrole według Twojej specyfikacji, aby ustalić dokładne poziomy koncentracji gazu wewnątrz kontenerów zbiornikowych i cystern kolejowych, w tym:
  • kontrole analityczne;
  • kontrole punktu rosy;
  • kontrole odgazowania.

Dlaczego SGS?

W SGS zawsze staramy się, za pośrednictwem naszej globalnej sieci, wprowadzać innowacyjne rozwiązania i usługi logistyczne dla przemysłu naftowego i gazowego. Nasze szerokie doświadczenie w logistyce ropy i gazu oraz niezrównana wiedza w zakresie kontroli transportu morskiego w pełni uprawniają nas do zaoferowania Ci elastycznych rozwiązań w zakresie kontroli, dopasowanych do Twoich potrzeb, bez względu na lokalizację Twoich działań.

Dowiedz się, jak SGS może Cię wspomóc w przeprowadzaniu kontroli kontenerów zbiornikowych.