Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

Usługi kontrolne kolei i taboru kolejowego oferowane przez SGS – zapewniają organizacjom niezależne ponowne sprawdzenie taboru kolejowego lub jego elementów składowych.

Począwszy od oceny wartości rezydualnej w imieniu właściciela, aż po sprawdzanie efektywności działań usługodawców przeprowadzających czyszczenie, konserwację czy remont dla właściciela lub operatora taboru, nasze kontrole kolei skupiają się na kondycji istniejących pojazdów pozostających w użytkowaniu. Dotyczą one elementu składowego, systemu lub całego pociągu; zwykle sprawdzanie przeprowadzamy pod względem różnych kryteriów (wiek, użytkowanie, przebyty dystans, itd.), by zapewnić niezależny pogląd na status i względny stan sprawdzanego obiektu w stosunku do oczekiwań.

Usługi kontroli kolei

Zapewniamy niezależne powtórne sprawdzenie procesów kontroli producenta, przeprowadzane jako druga lub trzecia strona w postępowaniu. Taki przegląd nie tylko upewni Cię, że producent przeprowadza prawidłowe kontrole i inspekcje, lecz również pozwoli na poświadczenie przykładowego zestawu kontrolnego i zidentyfikuje dodatkowe niezgodności lub usprawnienia całego procesu.

Poza kontrolą zgodności obowiązkowej, mamy wiele lat doświadczenia w zakresie kontroli jakości, spraw związanych ze zgodnością końcową i zgodnością z wymaganiami klienta, w szczególności jeśli chodzi o ostateczne kontrole klienta.

Usługi kontroli taboru kolejowego

Jednak przy gotowych pojazdach, często jest zbyt późno, by skorygować wszelkie problemy wykryte podczas kontroli. W wyniku czego kontrola elementu składowego lub podsystemu – zarówno w czasie dostawy, czy okresowo w cyklu produkcji – może oszczędzić Ci zarówno czas jak i pieniądze. Nasi kontrolerzy oferują Ci swoje znaczące doświadczenie w przeprowadzaniu kontroli elementów składowych w obiektach producentów i dostawców na terenie całej Europy.

Dowiedz się, w jaki sposób usługi kontroli kolei oferowane przez firmę SGS mogą pomóc Ci w prowadzeniu interesów.