Zrównoważona konsumpcja

Pomagamy osiągnąć lepszą jakość życia poprzez zapewnienie jakości, bezpieczeństwa i trwałości żywności oraz produktów konsumenckich i leczniczych.

 

 

Pomożemy Ci w dostarczaniu bezpiecznej, zgodnej z przepisami żywności, napojów, produktów leczniczych i konsumenckich. Przyczyniamy się do zwiększania zaufania klientów i budowania bardziej zrównoważonego świata. Nasze rozwiązania w zakresie badań, inspekcji i certyfikacji umożliwiają zapewnienie bezpieczeństwa żywności, wysokiej jakości produktów i materiałów oraz bezpieczeństwa produktów leczniczych, a także gwarantują zrównoważony rozwój w całym łańcuchu dostaw.

 

Zdrowie i wellbeing

Zadbaj o jakość, bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój produktów ochrony zdrowia i higieny osobistej. Zapewniamy wiedzę i zasoby umożliwiające organizacjom poruszanie się po złożonych rynkach produktów ochrony zdrowia i higieny osobistej, przy jednoczesnej optymalizacji działalności i zrównoważonego rozwoju środowiska.

Bezpieczeństwo produktów

Udowodnij bezpieczeństwo i zrównoważony charakter Twoich produktów. Od wyrobów tekstylnych przez akcesoria, meble, żywność, po produkty elektroniczne - nasze kompleksowe usługi zapewniają podnoszenie jakości, zgodność z wymogami prawnymi oraz bezpieczeństwo produktów konsumpcyjnych w globalnych łańcuchach dostaw.

Żywność

Sprostaj coraz bardziej złożonym przepisom i normom dzięki naszej pomocy w zakresie testowania, inspekcji, weryfikacji, badań i certyfikacji. Korzystając z największej sieci niezależnych laboratoriów, nasi eksperci umożliwiają organizacjom dostarczanie bezpiecznych i zrównoważonych produktów, które chronią Twoją markę i budują zaufanie konsumentów.