Skip to Menu Skip to Search Skontaktuj się z nami Poland Strony internetowe i języki Skip to Content

KIEDY

Od: 27 lis 2019

Do: 27 lis 2019

GDZIE

Warszawa, Polska

JĘZYK

Polski

CENA

Skontaktuj się z nami aby poznać cenę

Zarejestruj się teraz

Skontaktuj się z nami aby przesłać zapytanie odnośnie tego szkolenia.

aerial view of refinery at dawn

W trakcie szkolenia Instytutu Technicznego SGS poruszone zostaną zagadnienia kluczowe z punktu widzenia branży, takie jak:

 

1) zmiany w VAT - split payment, czyli podzielona płatność;

 

2) należyta staranność na gruncie podatku VAT - już nie objaśnienia podatkowe;

 

3) split payment a należyta staranność;

 

4) fiskalizacja sprzedaży on line;

 

5) faktury VAT - czy tylko jeśli NIP jest na paragonie;

 

6) zmiany w systemie SENT, ze szczególnym uwzględnieniem branży LPG;

 

7) zmiany przepisów akcyzowych (w szczególności zmiany w systemie rejestracji akcyzowej, elektroniczne deklaracje podatkowe, elektroniczne ewidencje, nowe warunki zezwoleń akcyzowych, wykonalność decyzji cofających zezwolenia);

 

8) rewolucja w obrocie paliwami opałowymi (SENT, akcyza).

 

Do współpracy merytorycznej zaprosiliśmy ekspertów i praktyków, posiadających wieloletnie doświadczenie i kompetencje w tematyce prawa podatkowego, prawa celnego, przepisów okołopodatkowych dotyczących produkcji i obrotu wyrobami akcyzowymi (w tym, m.in. ustawa prawo energetyczne, ustawa o zapasach ropy naftowej, produktów naftowych i gazu ziemnego oraz o zasadach postępowania w sytuacjach zagrożenia bezpieczeństwa paliwowego państwa i zakłóceń na rynku naftowym, ustawa o systemie monitorowania drogowego przewozu towarów) oraz ustawy o krajowej administracji skarbowej.

Jesteśmy przekonani, że podczas nadchodzącego spotkania, podobnie jak w trakcie naszych poprzednich wydarzeń, stworzymy miejsce do ważnej merytorycznej dyskusji w gronie specjalistów.

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby otrzymać szczegółowe informacje nt. warsztatów eksperckich:instytut.techniczny@sgs.com.

 

Instytut Techniczny SGS to najwyższej jakości szkolenia, warsztaty i konferencje branżowe, realizowane w oparciu o ekspercką wiedzę i wieloletnie doświadczenie, skierowane do pracowników każdego szczebla organizacyjnego, polskich przedsiębiorstw oraz międzynarodowych korporacji.

Skontaktuj się z nami